Kontaktujte nás: +420 777 758 623 | vyhlidka.rejviz@gmail.com

HODNOCENÍ A RECEZNCE:

Apartmán Zvonička - podle booking.com: 9,9 (Naprosto vyjímečné)
Apartmán Vyhlídka - podle booking.com: 9,8 (Naprosto vyjímečné)

Hodnocení na google.com 5,0 z 5,0

  

Evžen Hofmann, kytarita skupiny Kryštof, pravidelný host
Úžasné místo, uprostřed krásné přírody. Příjemní majitelé, vždy domluva klapla na výbornou. Doporučuji! 
zdroj: FB

Petra
Krásné místo, hezke ubytování,milí hostitele.vse na jedničku s hvezdickou.
zdroj: booking.com

 

Hana
Přidávám se k předchozím recenzím s velkou chválou. Ubytování je opravdu luxusní, vybavení super, poloha na kopečku s výhledem. Pobyli jsme bohužel jen krátce (ale tak jsme to naplánovali). Majitel i jeho rodina jsou velmi milí lidé. Jednoznačně můžu doporučit.

 

Jakub J.
Objednávku a komunikaci, mohu hodnotit více než za výbornou. Majitel zodpověděl veškeré potřebné informace i dodal užitečné informace.
Pro příjezd bylo využito MHD.
Po příchodu k chatě na nás již majitel čekal, přivítání bylo velmi milé a celým objektem hřála rodinná vánoční atmosféra. Jelikož z Prahy nám trošku vyhládlo, velmi potěšil i štrůdl na uvítanou.
Pro ubytování nemám slov, vzhledem k tomu, že se jedná o soukromí a rodinný podnik nemohu hodnotit jinak než známkou 1. Ubytování a vybavení lze přiřadit k 5* hotelům, dokonce mohu říct, že vybavení k ceně až neodpovídá ( velmi přijatelná cena po rozpočítání max. obsazenosti ) k tomuto názoru mi dopomohlo sdělení od místní taxikářky, která sama říkala, že Rejvíz je mezi místníma ( oblast Jeseníky ) velice oblíbený a dosti drahý. Během silvestrovského večeru nám chybělo vybavení na tvorbu občerstvení, majitel ihned a s úsměvem po našem dotazu doplnil. Nelze více než doporučit, díky cestování jsem viděl mnoho, ale takhle kvalitní a cenově dostupné ubytování dlouho ne. Okolí krásné ať s nebo bez sněhu :). V případě, že se naskytne příležitost, jistě rádi vyrazíme opět.
Doporučuji i velmi náročným uživatelům.

 

Jan
Nadhery rodinny penzion, který splnuje veskere standardy, na které býváme zvykli spise v Rakousku, nez v České Republice a specialne v Jeseníkách...
Velmi doporucuji k navsteve.
zdroj: e-chalupy, kniha návštěv

 

Jiri (rodina s malými dětmi), Radovesnice
New clean well equipped appartman. Excelent location and just beatifull nature.
zdroj: booking.com

 

Dagmar (rodina s malými dětmi)
Skvělé místo pro odpočinek v krásné čisté přírodě s veškerým komfortem, který "měšťáči" jako my nedokáží oželet. Apartmán je velmi dobře vybavený a vkusně zařízený. Vřele doporučuji!
zdroj: booking.com

 

Dan
Velice pěkné, praktické a komfortní ubytování v ještě krásnějším prostředí Rejvízu, s opravdu nádhernou vyhlídkou přímo z apartmánu, z které jsem byla unešená! Perfektně fungující Wi-fi, což všude nebývá. Velice milí a vstřícní majitelé, výborná komunikace s majiteli při sjednávání pobytu. Na Rejvízu jsme se ubytovali poprvé a můžu jen doporučit, skvělé výchozí místo k podnikání dalších výletů. Celá má rodina si pobyt užila a doufám, že se zase někdy vrátíme!
zdroj: booking.com

 

Beata
Beautiful, new apartment which is thoughtfully organized with big well-equipped kitchen. It's located in an unveiled area with delicious view on nearby forested hills so preparing every morning a breakfast with such a view from a worktop is a great joy and pleasure. But no place is good enough without right people and good energy and here at least I can offer big bows to the owners for their kindness, helpfullness and hospitality. We love this place and already made a reservation for another term. Highly recommended!
zdroj: booking.com

 

Aktuality

Co se děje na Rejvízu:

Hledáte příjemné ubytování na Silvestrovský pobyt? Máte rádi útulný komfort? Máme k dispozici apartmán Zvonička a mezonet Třezalka. Celková kapacita až 8 osob.


Rezervujte si pobyt ještě dnes na 777 163 546 nebo 777 758 623 nebo mailem vyhlidka.rejviz@gmail.com

Při rezervaci min. 4 nocí v měsíci říjen a listopad přes výše uvedený mail, 1x vstup do termálního koupacího sudu zdarma.
Při rezervaci napřímo máte u nás lepší ceny než přes zprostředkovatele.

Chcete relaxovat? Máme termální koupací sud s teplotou vody 35 až 38 stupňů. Relaxace pod širým nebem v teplé vodě.

Průměrné hodnocení ubytování (za 24 měsíců) od booking.com
Od našich hostů jsme získali 9,9 bodů (naprosto vyjímečné) z 10.

Naši ubytovaní hosté (na dvě a více nocí) obdrží YES Card, kartu se kterou si užijí Jeseníky naplno.

 

Facebook stránky - sledujte aktuality, zajímavosti, mějte přehled o akčních nabídkách

@horskeapartmanyrejviz
Spolek pro rozvoj Rejvízu

wifi free