Kontaktujte nás: +420 777 758 623 | vyhlidka.rejviz@gmail.com

Hodnocení a receznce:

Skóre ubytovacího zařízení podle booking.com: 9,9 (Naprosto vyjímečné)

Petra
Krásné místo, hezke ubytování,milí hostitele.vse na jedničku s hvezdickou.

zdroj: booking.com

Hana
Přidávám se k předchozím recenzím s velkou chválou. Ubytování je opravdu luxusní, vybavení super, poloha na kopečku s výhledem. Pobyli jsme bohužel jen krátce (ale tak jsme to naplánovali). Majitel i jeho rodina jsou velmi milí lidé. Jednoznačně můžu doporučit.

Jakub J.
Objednávku a komunikaci, mohu hodnotit více než za výbornou. Majitel zodpověděl veškeré potřebné informace i dodal užitečné informace.
Pro příjezd bylo využito MHD.
Po příchodu k chatě na nás již majitel čekal, přivítání bylo velmi milé a celým objektem hřála rodinná vánoční atmosféra. Jelikož z Prahy nám trošku vyhládlo, velmi potěšil i štrůdl na uvítanou.
Pro ubytování nemám slov, vzhledem k tomu, že se jedná o soukromí a rodinný podnik nemohu hodnotit jinak než známkou 1. Ubytování a vybavení lze přiřadit k 5* hotelům, dokonce mohu říct, že vybavení k ceně až neodpovídá ( velmi přijatelná cena po rozpočítání max. obsazenosti ) k tomuto názoru mi dopomohlo sdělení od místní taxikářky, která sama říkala, že Rejvíz je mezi místníma ( oblast Jeseníky ) velice oblíbený a dosti drahý. Během silvestrovského večeru nám chybělo vybavení na tvorbu občerstvení, majitel ihned a s úsměvem po našem dotazu doplnil. Nelze více než doporučit, díky cestování jsem viděl mnoho, ale takhle kvalitní a cenově dostupné ubytování dlouho ne. Okolí krásné ať s nebo bez sněhu :). V případě, že se naskytne příležitost, jistě rádi vyrazíme opět.

Doporučuji i velmi náročným uživatelům.

Jan
Nadhery rodinny penzion, který splnuje veskere standardy, na které býváme zvykli spise v Rakousku, nez v České Republice a specialne v Jeseníkách...

Velmi doporucuji k navsteve.
zdroj: e-chalupy - kniha návštěv

Jiri (rodina s malými dětmi), Radovesnice
New clean well equipped appartman. Excelent location and just beatifull nature.
zdroj: booking.com

Dagmar (rodina s malými dětmi)
Skvělé místo pro odpočinek v krásné čisté přírodě s veškerým komfortem, který "měšťáči" jako my nedokáží oželet. Apartmán je velmi dobře vybavený a vkusně zařízený. Vřele doporučuji!
zdroj: booking.com

Dan
Velice pěkné, praktické a komfortní ubytování v ještě krásnějším prostředí Rejvízu, s opravdu nádhernou vyhlídkou přímo z apartmánu, z které jsem byla unešená! Perfektně fungující Wi-fi, což všude nebývá. Velice milí a vstřícní majitelé, výborná komunikace s majiteli při sjednávání pobytu. Na Rejvízu jsme se ubytovali poprvé a můžu jen doporučit, skvělé výchozí místo k podnikání dalších výletů. Celá má rodina si pobyt užila a doufám, že se zase někdy vrátíme!

zdroj: booking.com

Beata
Beautiful, new apartment which is thoughtfully organized with big well-equipped kitchen. It's located in an unveiled area with delicious view on nearby forested hills so preparing every morning a breakfast with such a view from a worktop is a great joy and pleasure. But no place is good enough without right people and good energy and here at least I can offer big bows to the owners for their kindness, helpfullness and hospitality. We love this place and already made a reservation for another term. Highly recommended!
zdroj: booking.com

 

Aktuality

Co se děje na Rejvízu:

NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR NEMŮŽEME MOMENTÁLNĚ POSKYTOVAT UBYTOVACÍ SLUŽBY. MÁTE - LI ZÁJEM O POBYT V DUBNU A POZDĚJI, REZERVACI SI MŮŽETE UDĚLAT. POKUD BUDE NAŘÍZENÍ PRODLOUŽENO, REZERVACI LZE POSUNOUT NA JINÝ TERMÍN POPŘ. BEZPLATNĚ ZRUŠIT.

Hledáte příjemné ubytování na letní prázdniny?


Rezervujte si pobyt ještě dnes na 777 163 546 nebo 777 758 623 nebo mailem vyhlidka.rejviz@gmail.com
Při rezervaci min. 5 nocí v měsíci duben, květen a červen přes výše uvedený mail, 1x vstup do termálního koupacího sudu zdarma.
Při rezervaci napřímo máte u nás lepší ceny než přes zprostředkovatele.

Chcete relaxovat? Máme termální koupací sud s teplotou vody 35 až 38 stupňů. Relaxace pod širým nebem v teplé vodě.

Průměrné hodnocení ubytování (za 24 měsíců) od booking.com
Od našich hostů jsme získali 9,9 bodů (naprosto vyjímečné) z 10.

Naši ubytovaní hosté (na dvě a více nocí) obdrží YES Card, kartu se kterou si užijí Jeseníky naplno.

 

Facebook stránky
Spolku pro rozvoj Rejvízu
Zde najdete aktuální informace o dění na Rejvízu.

 

Při objednání sedmi denního letního pobytu v letní sezóně 2020 od nás zdarma dostanete vstupenku na naučnou stezku vedoucí k Velkému mechovému jezírku.
(Platí pro týdenní pobyty od soboty do soboty a rezervace provedené pouze prostřednictvím emailu vyhlidka.rejviz@gmail.com nebo webu www.vyhlidkarejviz.cz.)

 

wifi free